Hakkımızda

vinix

Kurulduğumuz günden beri kazanmış olduğumuz bilgi birikimi, tecrübe ve geniş ürün yelpazesini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız.

Ev gereçleri, mutfak, banyo ve bahçe gibi bir çok ürün grubu tedarikçisi olan vinix ile uzman kadrolarımız sayesinde iş ortaklarımızı ihtiyaçları doğrultusunda doğru, kaliteli ve kârlı ürünlerle buluşturmaktayız.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.
En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü bünyemize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak vinix’in kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı ve müşterilerimiz, iş ortaklarımız, ve tedarikçilerimiz için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemekteyiz.


Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.


Yurt içi ve yurt dışı pazarlarını çok iyi tanımamız sayesinde tüketiciyi doğru ürün ile tanıştırmayı kendimize görev edindik.


Değerli iş ortaklarımıza vermiş olduğumuz satış sonrası destek ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek diğer markalardan kendimizi ayırmak ve ürünlerimize daima sahip çıkarak müşterilerimizin yanında olmak önceliğimizdir.


Estetik&ekonomik ürün yelpazemiz, dürüst hizmet ve zamanında teslimat ile siz değerli müşterilerimize sürekli başarı vaad etmekteyiz.


Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranarak daha iyi hizmet verebilmek ilkesiyle sürekli gelişerek yolumuza devam etmekteyiz.


Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinize teşekkür ederiz.